top of page
JET PRESS 750S HSM

הסטנדרט החדש בדפוס

שתי לחיצות באחת: באיכות אולטרה גבוהה ומהירות אולטרה גבוהה

דגם Jet Press 750S High Speed יעזור לך להכפיל את מספר העבודות שאתה מדפיס באופן דיגיטלי ובמקביל גם נותן לך את הגמישות לייצר הדפסה דיגיטלית לטווח קצר עם ערך מוסף באיכות טובה ועקבית יותר מאשר אופסט.

למה דגם Jet Press 750S High Speed?

אייקון זמן פעולה-מדפסת jet press 750s

תהנה מפורמט B2 סטנדרטי, עם זמן פעולה ואמינות דומים לאופסט

אייקון להפקת הדפסה מג'ט 750S

הפק הדפסה דיגיטלית באיכות אולטרה גבוהה ובעלת ערך גבוה כדי לבלוט מהקהל

אייקון לנפח הדפסה של JET 750S

נפחי הדפסה דיגיטליים כפולים עם צריכת דיו נמוכה יותר ופרודוקטיביות גבוהה יותר

Jet Press 750S HSM-explanation dots

הדפסה בת קיימא

טכנולוגיית הדפסה דיגיטלית לכלכלה מעגלית

ICON environmental

בעידן של דאגות סביבתיות מוגברות ויעדי הפחתת פחמן 'נטו אפס', גלה כיצד הדפסה מסחרית יכולה להיות בת קיימא יותר

השקעה בטוחה במערכת דפוס דיגיטלית מוכחת דור רביעי

עם למעלה מ-250 התקנות ברחבי העולם, דגם Jet Press 750S High Speed כולל את ראשי ההדפסה Samba של Fujifilm, המניעים כמה מהמערכות הדיגיטליות המובילות בשוק, ונהנה מ-10 שנים של פיתוח אבולוציוני.

 • סטנדרט חדש באיכות הדפסה דיגיטלית
  דגם Jet Press 750S High Speed לוקח את איכות ההדפסה המיוצרת על ידי מערכת הדפסה דיגיטלית לגבהים חדשים הודות לשילוב של טכנולוגיות Fujifilm בסיסיות. התוצאה הסופית היא צבעים מרהיבים, מרהיבים, גווני עור מעולים, טקסט ופרטי קווים עדינים יוצאי דופן, וגוונים שטוחים מדהימים, כולם מיוצרים על נייר אופסט סטנדרטי מצופה או לא מצופה. עם זאת, התפיסה של איכות ההדפסה אינה מוגבלת רק למפרט הטכני. יש אלמנט מישוש, רגשי ופיזי ליצירה של הדפס באיכות גבוהה שמייחד אותה. ה-Jet Press היא העיתונות הדיגיטלית היחידה שמספקת את האיכויות הטכניות והבלתי-מוחשיות אליהן כל כך רגילים רוכשי דפוס האופסט, ומבדילה אותה מכל עיתונות אחרת. במקרים רבים, בעלי Jet Press בסופו של דבר מדפיסים יותר על הדפוס מכיוון שהלקוחות שלהם כל כך אוהבים את האיכות, שהם מציינים את עבודתם להדפסה רק על Jet Press.
 • פרודוקטיביות פורצת דרך של עד 5,400 גיליונות לשעה
  עם פרודוקטיביות של 3,600 גיליונות לשעה במצב איכות גבוהה ו-5,400 גיליונות לשעה במצב ביצועים גבוהים, דגם Jet Press 750S High Speed הוא פשוט המהירה ביותר ב-4 צבעים, מכבש דיו B2 עם הזרקת דיו. המשמעות היא שה-Jet Press מאפשר לך לקחת על עצמך יותר עבודה ולקבל יותר יריעות על הרצפה מאשר עם מספר מכונות דיגיטליות אחרות. אז אם אתה מייצר הרבה הדפסות בטווח קצר או בינוני, ה-Jet Press תחולל מהפכה בעסק שלך, ישפר את השירות שאתה מציע ללקוחות שלך וישפר את היתרון התחרותי שלך. ומכיוון שה-Jet Press ניתן לשדרוג, אתה יכול להתחיל עם הדגם הסטנדרטי של Jet Press 750S, ולשדרג לדגם High Speed ככל שהעסק שלך מתפתח, מה שמעניק לך את הגמישות האולטימטיבית. הפרודוקטיביות הכוללת נשלטת על ידי יותר מאשר רק מהירות הלחיצה בשורה העליונה. ניתן להגדיר פרודוקטיביות בעבודה כהשפעה המשולבת של הדברים הבאים: 1. הכנה לפני דפוס דגם Jet Press 750S High Speed מבטל את כל זמן ההכנה וההגדרה של מכבש אופסט. אין צלחות לייצר, אין לוחות או מעבדים לתחזוקה, אין הכנות, אין התקדמות לצבע, אין יריעות פסולת ולמעשה אין חומרים מתכלים לחדר העיתונות. הוא פועל בצורה היעילה ביותר שיש - פשוט שלח את ה-PDF לעיתונות והדפיס. 2. לחץ על up-time המרכיב השני הקריטי בקביעת הפרודוקטיביות הכוללת של העיתונות הוא זמן הפעילות או הזמן שבו העיתונות זמינה להדפסה. זמן העבודה של דגם Jet Press 750S High Speed הוא חסר תקדים עבור עיתונות דיגיטלית, עם נתוני אמינות דומים למכבש אופסט, שכן הוא בנוי על שלדת אופסט עם טכנולוגיות טיפול בנייר אמינות במיוחד, בשילוב עם ראשי הדפסה של סמבה מהדור הבא. . נתוני זמן פעולה מעל 90% מצטטים בדרך כלל על ידי לקוחות Jet Press הנוכחיים. 3. לחץ על מהירות הדפסה דגם Jet Press 750S High Speed מסוגל לעבור בין מצב איכות גבוהה של 3,600 sph ב-1,200 x1,200 dpi לבין מצב ביצועים גבוהים של 5,400 sph במהירות מדהימה של 1,200 x 600 dpi. זוהי העיתונות הדיגיטלית הראשונה שמציעה אלטרנטיבה דיגיטלית מעשית המאתגרת את היכולות של אופסט לייצר מגוון רחב של דפוס במחיר סביר ובמהירויות דומות. 4. על הרצפה פרודוקטיביות האלמנט האחרון שקובע את הפרודוקטיביות הוא הזמן הנדרש לקחת את הגיליונות המודפסים ולסיים אותם. לדגם Jet Press 750S High Speed יש מספר תכונות שעוזרות לייעל תהליך זה. הדפסה מאוחדת: לא משנה מה היישום, ה-Jet Press יכול להדפיס את כל הגיליונות בסדר מאוזן, ומבטל את הצורך לטפל בערימות של חלקים שונים. יובש גיליון אופטימלי: בשל מנגנון הייבוש החדש, עבודות הדפסה נוספות יוצאות מהמכבש היבש. עם המגוון הרחב של סוגי הנייר והעובי שניתן להדפיס באמצעות ה-Jet Press, מערכת הייבוש החדשה פירושה יותר סוגי נייר ויותר עבודות הדפסה יבשות כשהן יוצאות מהמכבש.
 • מהירות מלאה, טיפול בנתונים משתנים דו-צדדיים
  אחד היתרונות העיקריים של דגם Jet Press 750S High Speed הוא היכולת שלו לטפל בנתונים משתנים, כאשר המכבש משתמש במערכת ברקוד כדי להבטיח התאמה של העמודים הקדמיים והאחוריים. הברקוד מודפס באזור שאינו תמונה של כל גיליון מיד לאחר שהנייר עוזב את מערם גיליונות הקלט. לאחר הדפסת הצד הראשון, הגיליונות הופכים וטעונים שוב לתוך מערם הגיליון. העיתונות קוראת את הברקוד בכל גיליון כשהוא יוצא מהמערם ומוריד את פרטי העמודים הנכונים לפני שהיא מדפיסה את הצד השני (בפחות משתי שניות), ומבטיחה התאמה של העמודים הקדמיים והאחוריים. The benefits of this capability extend beyond the obvious application of variable data personalisation. Jobs can also be printed ‘collated’ in page order to simplify and speed up the finishing process or improve the logistics for job distribution, making the production of versioned print jobs simple and straightforward.
 • ביצועים סביבתיים יוצאי דופן
  ישנם מספר יתרונות סביבתיים משמעותיים עם דגם Jet Press 750S High Speed. אלה כוללים הפחתת חומרי גלם, חומרים מתכלים מסוכנים לחדר העיתונות ופסולת נייר, יחד עם ביטול מוחלט של תהליך ייצור הצלחות. כל היתרונות הללו מביאים לכך שלג'ט פרס יש טביעת רגל פחמנית נמוכה בהרבה מאשר למכבש אופסט מקביל. הפחתת חומרי גלם ובזבוז נייר: היתרון של הדפסה דיגיטלית במונחים של אופטימיזציה של מספר העותקים המודפסים המיוצרים וצמצום ריצות היתר הוא יתרון מרכזי של Jet Press. בנוסף, גם מספר ההכנות המוכנות מצטמצם במידה ניכרת. בחלק מהעבודות לטווחים קצרים במכבשים ישנים יותר המוזנים בדפים, מספר הגיליונות המוכנים יכול לייצג אחוז משמעותי מההרצה הכוללת, עד 25% במקרים מסוימים. בעיה זו נפתרת עם ה-Jet Press מכיוון שפסולת הכנה היא כמעט אפס. ביטול ייצור צלחות, מים ופסולת: ה-Jet Press מבטל את כל האלמנטים הכרוכים בייצור צלחות. זה כולל את הלוחות, לוחות הלוח, המעבדים והכימיה הנלווית, מים ופסולת. לכל אחד מהמרכיבים הללו של מערכת ייצור לוחות יש טביעת רגל פחמנית משמעותית מבחינת מחזור החיים שלה, מתכנון, ייצור, הובלה ושימוש ועד לסילוק בסופו של דבר. הפחתת חומרים מתכלים מסוכנים לחדר הדפוס: ה-Jet Press גם מסיר את הצורך במספר מתכלים לחדר הדפוס המשמשים במכבש אופסט טיפוסי, למשל ברזיות, תרסיסים ושטיפת VOC שעלולים להזיק, וכמובן מפחית משמעותית את הדרישה למים. ה-Jet Press דורש רק שני חומרים מתכלים בנוסף לדיו המבוסס על מים: שטיפה עבור ראשי ההדפסה של הזרקת דיו ותמיסת ה-Rapid Coagulation Primer המוחלת על הנייר לפני ההדפסה. טביעת רגל פחמנית נמוכה יותר: Fujifilm מבצעת ניתוח טביעת רגל פחמן במחזור החיים עבור כל המוצרים שהיא מייצרת, תהליך שלוקח בחשבון תכנון, ייצור, הובלה, שימוש וסילוק מוצר בסופו של דבר. כתוצאה מכך, החברה מעריכה כי טביעת הרגל הפחמנית של דגם Jet Press 750S High Speed בהשוואה למכבש מקביל להזנת גיליונות B2 (הערכה פנימית) פחותה בכ-25%. ניתן למחזר גליונות בקלות: הביצועים הסביבתיים של דגם Jet Press 750S High Speed משופרים עוד יותר על ידי היכולת של גיליונות המודפסים על ידי העיתונות להיות ממוחזרים בקלות. עם צבעי דיו רגילים על בסיס מים, פיגמנטים של דיו יכולים לשקוע במבנה הנייר, מה שהופך אותם לקשים הרבה יותר לניקוי הצבע. פיגמנטי הדיו VIVIDIA HS המשמשים ב-Jet Press אינם שוקעים במבנה הנייר, מה שהופך אותם להרבה יותר קלים להסרה במהלך תהליך הסרת הדיו והמחזור. השימוש בפריימר Rapid Coagulation במצב איכות גבוהה משפר עוד יותר את יכולת שחרור הצבע.
 • צדדיות מצוינת להדפסה על מגוון מצעים
  הדפסה על נייר אופסט סטנדרטי מצופה ולא מצופה: דגם Jet Press 750S High Speed אינו דומה למכונות דיגיטליות רבות אחרות בכך שהוא יכול להשתמש במבחר של נייר אופסט סטנדרטי, ומסיר את הצורך להשתמש בנייר דיגיטלי מצופה מיוחד בהזדמנויות רבות. המשמעות היא, למשל, שמדפסת יכולה לנצל את מלאי הנייר הנוכחיים, לפשט את המלאי ולהפחית עלויות. אבל זה גם אומר שעבודות המודפסות ב-Jet Press עשויות להיות חסכוניות יותר מאלו המודפסות במכונות דיגיטליות אחרות, מכיוון שהנייר זול יותר. פתרונות גימור: גיליונות מודפסים של Jet Press נבדקו ונמצאו מתאימים למגוון רחב של פתרונות ציפוי אנלוגיים ודיגיטליים, סילוף, למינציה וחיתוך. גשר אוטומטי זמין גם לחיבור לפתרונות ציפוי מקוונים. תמיכה במלאי קרטון מתקפל במשקל כבד יותר: ניתן לשנות את ה-Jet Press כך שיתאים למלאי קרטון מתקפל במשקל כבד יותר בעובי של 0.2-0.6 מ"מ. זה הופך אותו לאידיאלי להדפסת יישומי אריזה קצרים. הדפס על מלאי קל משקל 90 מיקרון: ה-Jet Press יכול להדפיס על נייר אופסט סטנדרטי בגודל 90 מיקרון, ולכן הוא אידיאלי עבור יישומים כמו מפות מתקפלות קלות משקל או עלונים. הדפס על מלאי כבד במשקל 340 מיקרון: ה-Jet Press יכול להדפיס על מלאי של 340 מיקרון, ולכן הוא אידיאלי עבור יישומים כמו תיקיות ואפילו קופסאות אריזה לקידום מכירות. עבור יישומי קרטון מתקפלים כבדים יותר, ניתן לשנות את המכבש כך שיקבל עובי של עד 600 מיקרון.

יישומים

הדפס מגוון רחב יותר של עבודות דיגיטליות

דגם Jet Press 750S High Speed מסוגל להדפיס על מגוון רחב של מצעים. כמו גם נייר אופסט מצופה ולא מצופה, העיתונות יכולה להדפיס על קרטון קרטון, קנבס צילום וכמה חומרים פלסטיים. כתוצאה מכך, ההזדמנות להשתמש ב-Jet Press כדי לגוון ולפתוח שווקים חדשים הופכת אותה להצעה מרגשת.

דיוור ישיר של נתונים משתנים

דגם Jet Press 750S High Speed כולל מערכת ברקוד ושרתי נתונים בעלי עוצמה גבוהה להדפסת כל עמוד תוך כדי תנועה, מה שמבטיח התאמת עמוד קדמי ואחורי בכל פעם.

Variable_Data jet press 750s
Photography-portfolio jet press 750s

תיקי צילום

תיקי צילום וספרי צילום באיכות גבוהה הם מושלמים עבור Jet Press, עם טווח הצבעים הרחב יותר שמסוגל לספק תמונות עוצרות נשימה.

כריכות ספרים

דגם Jet Press 750S High Speed מושלם עבור מעילי ספרים חד צדדיים, עם האיכות הגבוהה העקבית ומגוון הצבעים הרחב שעוזרים לספרים לבלוט מהקהל.

Book-cover jet press 750s
Coffee-table-book jet press 750s

ספרי שולחן קפה
 
האיכות הגבוהה במיוחד, גודל הפורמט והיכולת להדפיס על נייר אופסט סטנדרטי הופכים את Jet Press 750S High Speed Model לאידיאלי לייצור ספרי שולחן קפה לטווח קצר.

לוחות שנה
 
עם היכולת להדפיס על מגוון רחב של נייר, ניתן ליצור לוחות שנה באיכות גבוהה עד בגודל B2 במהירות ובקלות, עם התאמה אישית כבונוס נוסף.

Calendar jet press 750s
להורדת קטלוג של JET PRESS 750 HSM.webp
bottom of page